gestionar , Deva

Gestionar , salarii în Deva

9.708 EUR

0% Comparativ cu salariul mediu din România 9.696 EUR.

Cel mai mic

9.708 EUR

Cel mai mare

9.708 EUR

809 EUR

0% Comparativ cu salariul mediu din România 808 EUR.

Cel mai mic

809 EUR

Cel mai mare

809 EUR

202 EUR

0% Comparativ cu salariul mediu din România 202 EUR.

Cel mai mic

202 EUR

Cel mai mare

202 EUR

40 EUR

0% Comparativ cu salariul mediu din România 40 EUR.

Cel mai mic

40 EUR

Cel mai mare

40 EUR

5,06 EUR

0% Comparativ cu salariul mediu din România 5,05 EUR.

Cel mai mic

5,06 EUR

Cel mai mare

5,06 EUR

Cât câștigă un Gestionar , în Deva?

Dacă ne uităm la statisticile salariale ale Gestionar , în România la 29 iulie 2026, salariul angajatului reprezentat este de 9.708 EUR; mai precis, rata de salarizare este de 809 EUR pe lună, 202 EUR pe săptămână, sau 5,06 EUR pe oră. Am cercetat în detaliu piața muncii pentru această profesie și am obținut valori medii. Ratele salariale pot varia în funcție de locul de muncă. În calcularea unui salariu mediu, cel mai mic salariu anual este 9.708 EUR, iar cea mai mare rată este 9.708 EUR.

Top 3 salarii pentru joburi similare în Deva

Denumirea funcției
Salariul

Top 10 locații de plată pentru Gestionar , în România

medal
14 mii EUR /anual
12 mii EUR - 14 mii EUR
+40%
medal
12 mii EUR /anual
11 mii EUR - 12 mii EUR
+26%
medal
12 mii EUR /anual
12 mii EUR - 12 mii EUR
+25%

4

12 mii EUR /anual
12 mii EUR - 12 mii EUR
+23%

5

12 mii EUR /anual
12 mii EUR - 12 mii EUR
+22%

6

+16%

7

11 mii EUR /anual
11 mii EUR - 11 mii EUR
+13%

8

11 mii EUR /anual
10 mii EUR - 11 mii EUR
+11%

9

11 mii EUR /anual
10 mii EUR - 11 mii EUR
+10%

10

11 mii EUR /anual
11 mii EUR - 11 mii EUR
+9%

Salariul mediu pentru Gestionar , Per Regiune

Top 3 salarii pentru joburi similare în Deva

Denumirea funcției
Salariul

Top 10 locații de plată pentru Gestionar , în România

medal
1,1 mii EUR /lunar
991 EUR - 1,1 mii EUR
+40%
medal
1 mie EUR /lunar
931 EUR - 1 mie EUR
+26%
medal
1 mie EUR /lunar
1 mie EUR - 1 mie EUR
+25%

4

996 EUR /lunar
988 EUR - 1 mie EUR
+23%

5

983 EUR /lunar
983 EUR - 983 EUR
+22%

7

911 EUR /lunar
891 EUR - 917 EUR
+13%

8

896 EUR /lunar
836 EUR - 955 EUR
+11%

9

886 EUR /lunar
828 EUR - 947 EUR
+10%

Salariul mediu pentru Gestionar , Per Regiune

Top 3 salarii pentru joburi similare în Deva

Denumirea funcției
Salariul

Top 10 locații de plată pentru Gestionar , în România

medal
283 EUR /săptămânal
248 EUR - 283 EUR
+40%
medal
254 EUR /săptămânal
233 EUR - 260 EUR
+26%
medal
252 EUR /săptămânal
252 EUR - 252 EUR
+25%

4

249 EUR /săptămânal
247 EUR - 251 EUR
+23%

5

246 EUR /săptămânal
246 EUR - 246 EUR
+22%

7

228 EUR /săptămânal
223 EUR - 229 EUR
+13%

8

224 EUR /săptămânal
209 EUR - 239 EUR
+11%

9

222 EUR /săptămânal
207 EUR - 237 EUR
+10%

10

220 EUR /săptămânal
220 EUR - 220 EUR
+9%

Salariul mediu pentru Gestionar , Per Regiune

Top 3 salarii pentru joburi similare în Deva

Denumirea funcției
Salariul

Top 10 locații de plată pentru Gestionar , în România

medal
+40%
medal
+26%
medal
+25%

4

+23%

5

49 EUR /zilnic
49 EUR - 49 EUR
+22%

7

46 EUR /zilnic
45 EUR - 46 EUR
+13%

8

45 EUR /zilnic
42 EUR - 48 EUR
+11%

9

+10%

Salariul mediu pentru Gestionar , Per Regiune

Top 3 salarii pentru joburi similare în Deva

Denumirea funcției
Salariul

Top 10 locații de plată pentru Gestionar , în România

medal
7,08 EUR /pe oră
6,19 EUR - 7,08 EUR
+40%
medal
6,35 EUR /pe oră
5,82 EUR - 6,49 EUR
+26%
medal
6,29 EUR /pe oră
6,29 EUR - 6,29 EUR
+25%

4

6,23 EUR /pe oră
6,18 EUR - 6,28 EUR
+23%

5

6,14 EUR /pe oră
6,14 EUR - 6,14 EUR
+22%

7

5,69 EUR /pe oră
5,57 EUR - 5,73 EUR
+13%

8

5,6 EUR /pe oră
5,23 EUR - 5,97 EUR
+11%

9

5,54 EUR /pe oră
5,18 EUR - 5,92 EUR
+10%

10

+9%

Salariul mediu pentru Gestionar , Per Regiune

Aveți nevoie de date salariale pentru cercetări?

Vă rugăm să contactați echipa noastră pentru a obține informații detaliate.*

Gestionar , salarii în Deva Întrebări frecvente

Care este cel mai mare salariu pentru Gestionar , în Deva?

Cea mai mare plată pentru Gestionar , în Deva depinde de o mulțime de factori. Conform cercetărilor noastre, acest tip de specialiști din Deva pot câștiga până la 9.708 EUR pe an.

Care este cel mai mic salariu pentru Gestionar , în Deva?

Conform cercetărilor noastre, salariul minim pentru această poziție în Deva este 809 EUR. Salariile variază în funcție de anii de experiență și de nivelul de studii.

Câți bani pot câștiga ca Gestionar , pe lună în Deva?

Venitul mediu lunar pentru acest post în Deva variază în funcție de experiență, calificări și alți factori. Totuși, vă puteți aștepta să câștigați în jur de 809 EUR pe lună.

Câți bani pot câștiga ca Gestionar , pe oră în Deva?

În mediu, acești specialiști din Deva câștigă aproximativ 5,06 EUR pe oră. Această cifră variază însă în funcție de experiența specifică și de aptitudini Gestionar ,.

Care sunt cele mai bune locații pentru ofertele de muncă ca Gestionar ,?

Lista celor mai bune regiuni cu cele mai mari salarii include Deva. Dacă doriți să găsiți un loc de muncă bine plătit, primele 3 regiuni cu cele mai mari salarii pentru această profesie sunt Bucureşti, Sectorul 2; Chitila, județul Ilfov; Bucureşti, Sectorul 3.

De unde au fost preluate aceste date?

Pentru a compila informații statistice actualizate, am cercetat 11 salarii actuale și salariile reale la nivel național. În plus, pe Jooble sunt 7 oferte de muncă existente. Estimările salariale au fost întocmite în baza unor date actualizate și cât se poate de detaliate cu privire la nivelurile de salarizare obținute din anunțurile de angajare actuale.

* Rețineți că toate cifrele privind salariile sunt aproximative și se bazează pe datele transmise de terți către Jooble, inclusiv linkuri externe, site-uri web și servicii. Salariul minim poate varia în funcție de domeniu.