Data publicării jobului

toate zile

salariu

Tipul ocupare a forței de muncă

Distanța de la oraș

40 kilometri

locul

Căutări similare:

Alte căutări:

Angajatori

Freelance anunțuri:

Locuri de munca Suceava Vara

1-7 din 7 rezultate

Suceava
Angajez finisor interioare cu carte de munca si program 8-17, trebuie sa fie bun meserias in amenajari (glet,var lavabil,rigips,greie, etc), fara limita de varsta. Salarizare incepand de la 1700 lei
3 ore în urmă
Dorohoi, județul Botoşani
 ...natura, vizite la rude, chiar excursii cu auto (daca se poate), cumparaturi, plati servicii, ajutor moral/fizic ptr. persoane care (din varii motive), au probleme de sanatate, sau pur si simplu nu mai au cu cine socializa. Nu avem pret, a se retine, nu suntem nepretuiti....
6 zile în urmă
Suceava
Glet .var .gresie .faianta.rigips.cam tot ce apartine de interioare preturi mici mici
11 de zile în urmă
Suceava
Sape gresie faianta parchet rigips glet var izolatii termoizolatii tencuieli decorative case la cheie
15 ore în urmă
Suceava
Lucrari de interioare si exterioare reparati glet var schimbat gresie faianta renovari mari si mici zugraveli sape orice apartine de interioare si exterioare
Anonim  -  Suceava
Descrierea postului: p Caut meseriasi in constructii interioare: rigips goldband glet var parchet gresie faianta. Se lucreaza doar in Suceava transport asigurat. Salariu motivant in functie de cunostinte si aptitudini. Tel: 0755987781 p Cerinte:Beneficii suplimentare:-
7 zile în urmă
Suceava
Vrei sa iti petreci vara anului 2017 in Grecia Aplica acum pentru programul Work Travel Grecia si iti poti alege un job de chelneri asistenti barmani recepetionere ajutor bucatar beach boy pool boy in locatii precum Creta Corfu Rodos Zakynthos Peloponez. Salariu cuprins...
29 zile în urmă

Un freelancer sau lucrător freelance este o persoană care lucrează independent, care desfășoară o profesie fără un angajament pe termen lung cu un angajator

Pentru a vedea locuri de muncă freelance
Feedback

V-am arătat poziția din acest oraș, deoarece se află în apropiere numai departe de 40 kilometri în funcție a orașului de interogare.