Locuri de munca Italia Tubulator

1-3 din 3 rezultate

Promec Job SRL  -  Italia 1500 €/luna
Promec job Srl � Agentie de recrutare si plasare personal, angajeaza pentru clientul sau din Italia, importanta companie din industria metalurgica, lacatusi cu experienta in domeniul constructiilor metalice. Ce ofera Angajatorul : � Perioada contractului: nedeterminata...
10 zile în urmă
Promec Job SRL  -  Italia 1600 €/luna
Responsabilitati: - monteaza piese si subansamble, - asambleaz? utilaje, - efectueaza reglaje, setari ?i probe de func?ionare ale echipamentelor din Productie - contact Italian pe perioada nedeterminata - cazare - transport - toate utilitatile platite - drepturi...
O lună în urmă
Companie italiana  -  Italia
Electricieni Hale Industriale Austria ~ 13E/ ora + cazare + masa - Detalii - 0755877373 > Electricienii vor face conexiuni si punere in functiune. > Salariu: 10-11E Net/ ora > Cazare si masa asigurate gratuit. Electricieni Hale Industriale Austria ~ 13E/ ora + cazare...
21 de zile în urmă