Filtre

Data publicării jobului

salariu

Tipul ocupare a forței de muncă

Freelance anunțuri:

Locuri de munca Județul Bacău Termopane

1-3 din 3 rezultate

Bacău
Firma specializata în domeniul tâmplăriei PVC angajam montator pentru ferestre și uși cu sau fara experienta. Cunoașterea montajelor de usi de garaj și rulouri constituie un avantaj. Salariu motivant. Te așteptăm în echipa noastră. Relații la telefon sau trimiteți...
13 zile în urmă
Brad, comună Filipeni, județul Bacău
Descrierea jobului Companie de prestigiu din Marea Britanie, cu peste 600 de salariati, angajeaza montatori ferestre si usi PVC, constituie avantaj posesori permis de conducere categoria B sau C, cu experienta in domeniu sau in constructii. Salarii intre 1.900 si 2.300...
2 zile în urmă
Filipeni, județul Bacău
Descrierea jobului
12 zile în urmă

Un freelancer sau lucrător freelance este o persoană care lucrează independent, care desfășoară o profesie fără un angajament pe termen lung cu un angajator

Pentru a vedea locuri de muncă freelance