Data publicării jobului

toate zile

salariu

Tipul ocupare a forței de muncă

Căutări similare:

Alte căutări:

Angajatori

Freelance anunțuri:

Locuri de munca Județul Gorj Tehnician dentar

1-6 din 6 rezultate

Rovinari, județul Gorj
Caut electronist in jud Gorj ptr reparatie radio tesla talisman 308u pe lampi.
8 zile în urmă
Județul Gorj
Responsabilitati: - acordare de asistenta tehnica clientilor din zona de activitate - programarea si realizarea interventiilor service - vizitarea clientilor, inspectarea utilajelor, intocmire necesare/comenzi reparatii - descarcarea, receptionarea si punerea in functie...
O lună în urmă
Târgu Jiu
Agenti vânzări si tehnician antene satelit. De preferat cu experienta in vânzări si masina personala
11 de zile în urmă
Târgu Jiu
GRUPO AV Iasi, angajaza soferi inceptori sau cu experienta ( TIR )pe Comunitate, pentru transport marfuri generale si A.D.R. Cerinte: - permis de conducere C+E - certificat ADR colete: se poate incepe munca si cu "dovada inlocuitoare" de la ARR; dupa primele 8 saptamani...
14 zile în urmă
Târgu Jiu
ACCRC Gorj-Furnizor de formare profesionala, caut formatori si locatie de practica aferente cursurilor de Dulgher-Timplar-Parchetar, Fierar Betonist, Tehnician Drumuri si Poduri
6 zile în urmă
S.C. FOERCH S.R.L.  -  Târgu Jiu
Candidatul ideal Experienta in vanzari tehnice (reprezinta un avantaj); Permis de conducere categoria B; Cunostinte Microsoft Office. Descrierea jobului Cresterea portofoliului de clienti pe zona alocata prin identificarea de noi parteneri; Extinderea gamei de...
3 zile în urmă

Un freelancer sau lucrător freelance este o persoană care lucrează independent, care desfășoară o profesie fără un angajament pe termen lung cu un angajator

Pentru a vedea locuri de muncă freelance
Feedback