Filtre

Data publicării jobului

salariu

Tipul ocupare a forței de muncă

Distanța de la oraș

Freelance anunțuri:

Locuri de munca Timişoara Macelar

1-4 din 4 rezultate

Timişoara
Macelar preparator carne portionat la firme catering sau restaurante ,carmangerii am experienta si vechime in domeniu.
3 zile în urmă
Timişoara 1900 €/luna
Aktiva Food cu sediul in Timisoara angajeaza pentru munca in Germania TRANSATORI cu experienta in transare porc. Nu se percep taxe sau comisioane Informatii 0726100715
18 zile în urmă
Timişoara
Descrierea postului: Pentru completarea echipelor nostre din magazin cautam Brutar, Bucatar si Macelar cu experienta de minim 2 ani in activitate (in pregatirea painii/ a diverselor preparate culinare/ macelarie). Profesionistul de produse proaspete este absolvent al...
2 luni în urmă
Timişoara
 ...electrocasnice (consilier vanzari) Vanzator/ vanzatoare produse proaspete Specialist produse proaspete:(Bucatar, Patiser, Brutar, Pizzer,Macelar/Transator) Agent Paza/ Dispecer Daca unul dintre posturi prezinta interes pentru tine trimite-ne CV-ul tău dând click pe "...
O zi în urmă

Un freelancer sau lucrător freelance este o persoană care lucrează independent, care desfășoară o profesie fără un angajament pe termen lung cu un angajator

Pentru a vedea locuri de muncă freelance