Locuri de munca Belgia Macelar

1-13 din 13 rezultate

Belgia
Descrierea postului: Se munceste la o temeratura scazuta de 10-0 grade Pregatirea si controlarea comenzilor Muncesti independent sau in echipa Se foloseste doar carne de vita si porc Respectarea igienei Candidatul ideal: Experienta cu transarea si dezosarea carnii Munca...
13 zile în urmă
Belgia
Caut o persoana cu acte in regula pentru a ma ajuta la electricitate.poate incepe munka de maine.
9 zile în urmă
Belgia
Angajam un ajutor de mecanic, cunoscator de limba franceza. Atelierul auto este in Seraing (Liege), se asigura cazarea. Detalii la telefon 0040753843687 sau 0040747451768.
14 zile în urmă
Belgia
Căutam urgent colaboratori: electrician sau ajutor electrician cu statut de independent. Pentru detalii 0492537022 ****@*****.***
4 zile în urmă
Belgia
Buna ziua se caută băieții independenți pentru ajutor de electrician pret pentru început 12€ /ora 0488039662
19 zile în urmă
Belgia
Salut, Caut un ajutor de instalator.
14 ore în urmă
Belgia
Societate cu activitate in domeniul electricitatii cauta 2 noi colaboratori ! Nefumatori si cu spirit de echipa. Doar Independenti cu actele in regula! Se cere cunostinte minime de baza in electricitate. Colaborare pe termen lung si foarte lung! Plata pe ora . Sau echipa...
15 zile în urmă
Belgia
Buna ziua Caut o persoana independenta sau aidant pentru ajutor la montaj de geamuri si sticla Pentru mai multe informati 0488149187
O lună în urmă
Belgia
Suntem in cautare de electricieni si ajutor de electrician independenti /aidand sau persoane cu minim anexa 19 pe perioada nedeterminata gsm 0472/24/13/84
26 zile în urmă
Belgia
Caut o persoana independenta pentru ajutor la montaj sticla si geamuri termopane Pentru mai multe informati : 0488149187
20 zile în urmă
Belgia
Caut independent electrician sau ajutor electrician pentru colaborare pe termen lung in diverse proiecte. Ofer si cer seriozitate maximă. Detalii la 0492537022 sau ****@*****.***
Belgia
Cautam un 'ajutor' in santier, tanar, cu acte de independent, harnic si dornic de munca. Gsm: 0486805812 Multumim anticipat.
29 zile în urmă
ALL EU RECRUITMENT  -  Belgia
Detalii loc de munca - Belgia Descrierea jobului - Belgia La All EU Recruitment căutam Patiser / Ajutor patiser - pentru BelgiaCerinţe:• Experienta in domeniu• Cunostinte bune de limba franceza• Disponibilitate de lucru in 2 schimburiOfertă:• Cazare asigurată de...
6 zile în urmă