Locuri de munca Reşiţa Gestionar

1-4 din 4 rezultate

Reşiţa
Cerinte: -seriozitate -experienta constituie avantaj Aptitudini si deprinderi necesare: - perceptie vizuala, atentie, concentrare, mobilitate, distributivitate, selectivitate - cunostinte de baza operare PC MS Office - WORD, navigare internet - rapiditate, spirit...
O zi în urmă
ENDRESS GROUP ROMANIA SRL  -  Reşiţa
Responsabilitati: - Tine evidenta pieselor si materialelor din magazie si atelier pe baza de fise de inventar, procese verbale de predare-primire, etc.; - Controleaza si inregistreaza consumul efectiv de materiale si returnarea catre magazie a materialelor neutilizate...
28 zile în urmă
Reşiţa
Se cauta Barbati si Femei pentru pozitii de Gestionar depozit, Coordonator si Muncitori in Productie. Sunt necesare cunostinte minime de Limba Germana sau Ceha. Locatii: Eger, Hranice, As si altele. Salariu intre 750 Euro si 1100 Euro pe Luna. Sunati pentru mai multe...
13 zile în urmă
Reşiţa
SC Total SRL angajeaza sofer livrator pentru livrarea marfii pe teritoriul judetului Caras-Severin si gestionar depozit informatii la nr. de telefon 0736614040