Data publicării jobului

toate zile

salariu

Tipul ocupare a forței de muncă

Distanța de la oraș

40 kilometri

locul

Căutări similare:

Alte căutări:

Angajatori

Freelance anunțuri:

Locuri de munca Arad Electronist

1-5 din 5 rezultate

Arad
Angajam tehnician electronist pentru instalare sisteme anti-efractie si TVCI experienta in domeniu constituie avantaj
10 zile în urmă
Anonim  -  Arad
Descrierea postului: p Angaj m tehnician electronist magazin telefonie mobila experienta constitue un avantaj!salariu negociabil î n func ie de cuno tin e!!oferim i cerem seriozitate!! p p TEL:  0740 635 272 p Cerinte:Beneficii suplimentare:
14 zile în urmă
Arad
Angajez tehnician electronist magazin telefonie mobila ,experienta reprezinta un avantaj. Mai multe detalii în privat. Ofer și rog seriozitate.
7 zile în urmă
Arad 1600 €/luna
Electronist / Electrician, Inginer mecanic , tehnică de cablare, cabinet de electrician panou electric, comutator de cabluri se efectueaza dupa plan - Sa cititi si intelegeti diagrame de comutare si cablare - Sertizare, asamblare - 1-2 schimburi Salariu incepe de...
Arad
 ...facilități auxiliare - Optimizarea mașinilor în termeni de calitate, consumul de energie și de disponibilitate Calificările: - Electronist industrial - Electrician industrial - Cunoștințe de bază de tehnologie electrica si electronica de acționare, MSR și controlere...
2 zile în urmă

Un freelancer sau lucrător freelance este o persoană care lucrează independent, care desfășoară o profesie fără un angajament pe termen lung cu un angajator

Pentru a vedea locuri de muncă freelance
Feedback