Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

Locuri de munca Oradea electricieni

1-4 din 4 rezultate

Primiți joburi noi pe e-mail
Veți primi un e-mail de la Jooble când vor apărea posturi vacante noi. "Electricieni-, Oradea"pe e-mail %EMAIL%

16 €/oră
Descrierea jobului: Mentenanta pentru utilaje industriale Verificari si teste ale tablourilor electrice Candidatul ideal: Experienta in domeniu Cunostinte in citirea de desene tehnice Limba germana la nivel conversational B1-B2 Permis de conducere categoria B si...
8 zile în urmă
Oradea

Angajez mecanici auto,electricieni auto, sudori auto , vopsitori auto .
6 zile în urmă
Oradea

SC.Nymphea Matcom SRL angajeaza fierari betonisti, lacatusi mecanici, zidari, zugravi, instalatori, electricieni cu experienta in domeniu.
7 zile în urmă
Oradea

Firma cu obiectul de activitate Lucrari in instalatii electrice, angajeaza 2 electricieni. Conditii: studii medii de specialitate adaptabilitate la munca in echipa persoana responsabila si organizata disponibilitate pentru perfectionare continua si deplasare in...
Oradea