Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

Filtre

Locuri de munca Bucureşti, Sectorul 4 Educatoare-gradinita

5 oferta de posturi vacante

Primiți joburi noi pe e-mail

angajez educatoare

1600 lei/luna
Angajez ajutor educatoare sau educatoare in curs de calificare program 8.30-17..00 zona Tineretului strada Vitejescu nr 5.sector 4 Salariu 1600 lei din toamna 1800 lei net/ Tel (***) ***-****
Bucureşti, Sectorul 4
14 zile în urmă
Nouă

Educatoare Cresa

Micii Poznasi SRL

Cerințe: - blanda,calma, iubitoare de copii Condiții: - minim studii medii -avantaj cine are studii de specialitate sau experienta pe un post similar Responsabilități: - ofera servicii de crestere,ingrijire si educare copiilor
4 zile în urmă
Aplicați direct
Nouă

Bucatareasa cresa privata

Fiți printre primii care au răspuns la oferta de muncă

Cerințe: - cunostinte practice si teoretice in prepararea mancarurilor Condiții: - experienta pe un post asemanator constituie un avantaj Responsabilități: - gateste mancare sanatoasa si gustoasa copiilor
Nouă

Doamna pt supraveghere teme si insotire activitati

 ...gimnastica). De preferat si preluare de la scoala. Program 4 - 5 ore/ zi. Profil ideal: doamna educata, cu experienta in invatamant, care sa poate oferi sprijin la teme (matematica, romana de scoala primara) si sa poata ghida copilul catre diverse activitati educative.
5 zile în urmă
Nouă

Programul „Romania unita prin munca”

 ...specialist/vegetarian/dietetician, Camerista hotel, Coafor, Coafor-stilist, Cofetar, Consilier sportiv, Cosmetician, Disc-jockey, Educator, Fotograf, Frizer, Ghid de animatie, Ghid de turism, Guvernanta de hotel/etaj, Instructor aerobic-fitness, Instructor (monitor) schi...
O zi în urmă