Filtre

Data publicării jobului

salariu

Tipul ocupare a forței de muncă

Freelance anunțuri:

Locuri de munca Floreşti (comună), județul Cluj Contabilitate primara

1-9 din 9 rezultate

Floreşti, județul Cluj
Firma distributie mobila zona Transilvania, angajam soferi distribuitori, camion 3.5 T. Permis de conducere categoria B, persoana serioasa, muncitoare, preferabil din Floresti, judet Cluj. CV-urile se pot trimite pe adresa de email, sau se pot aduce personal la punctul...
7 zile în urmă
Doamna serioasa ,mama a unui copil de 7 ani (trecuti) ,ma ofer a ajuta parintii cu copii,la ingrijire de copii,ajutat la teme,scos de la scoala .Ofer servicul de bona la domiciliul meu(pentru ca un copil si eu).Inteleg suspiciunea ,si eu am trecut prin asa ceva,deci parintii...
9 zile în urmă
Responsabilitati: -contabilitate primara (facturi intrari-iesiri, emitere chitante/bonuri, si alte documente din casa de marcat); -promovarea produselor din magazin catre clienti; -intocmirea de situatii diverese cerute de catre superiorul ierarhic; - operarea casei...
3 zile în urmă
Cautam ospatar-ta cu experiența , pt Restaurant L'Aperitivo din Floresti ne găsiți pe Facebook Restaurant L'Aperitivo Salar actractiv + Bonus si evenimetele separat , rog seriozitate , pt mai multe detalii sunat pe numarul de telefon .
Floreşti, județul Cluj 1200 lei/luna
Angajam ospatar/ospatarita/bucatar in Floresti minim 1 an experienta in domeniu. Cerem si oferim seriozitate. Detalii: e mail- felicianarus@yahoo.com sau la numarul de telefon: 0749216179
14 zile în urmă
Firma de transport rutier angajez urgent sofer profesionist,transport intern,salariu atractiv.
Societate Comerciala angajam deservent buldoexcavator. Conditii de munca foarte bune. Se ofera salariu motivant, in functie de performanta si contract pe perioada nedeterminata. Cerinte: experienta, atestat si permis de conducere.
Luna de Sus, județul Cluj
Detalii la telefon .
8 zile în urmă
Caut de muncă ca șofer cat B intern extetn am experienta permis de 10 ani detin si masina mica mai multe detali la telefon ..

Un freelancer sau lucrător freelance este o persoană care lucrează independent, care desfășoară o profesie fără un angajament pe termen lung cu un angajator

Pentru a vedea locuri de muncă freelance