Filtre

Data publicării jobului

salariu

Tipul ocupare a forței de muncă

Distanța de la oraș

Freelance anunțuri:

Locuri de munca Timişoara Brutar

1-5 din 5 rezultate

Timişoara
Angajez brutar,patiser,pentru fabrica de paine/patiserie. Salar motivant.
6 zile în urmă
Timişoara
Candidatul ideal APTITUDINI SI DEPRINDERI NECESARE: indemanare si simt estetic,sociabil,capacitatea de a lucra in echipa. Cerinte pt.brutar/patiser Experienta in pregatirea produselor de panificatie si patiserie. Salar motivant plus alte beneficii. Pentru...
7 zile în urmă
Timişoara
Brutaria Aurora cu sediul in timisoara,B-dul tinereții(actualmente B-dul Regele Carol 1)nr 24,angajează vânzătoare peste 20 ani,aspect plăcut,îngrijită,dinamica,organizata si corecta in echipa.Se oferă salar atractiv!Pentru mai multe informații puteți apela nr de tel....
14 zile în urmă
Timişoara
Descrierea postului: Pentru completarea echipelor nostre din magazin cautam Brutar, Bucatar si Macelar cu experienta de minim 2 ani in activitate (in pregatirea painii/ a diverselor preparate culinare/ macelarie). Profesionistul de produse proaspete este absolvent al...
2 luni în urmă
Timişoara
Brutaria Sc. Danser Pan. S.R.L. din comuna Padureni, angajeaza patiser cu experienta cu program de lucru doar ziua, pachet salarial atractiv, pentru mai multe detalii si informatii la telefon!
11 de zile în urmă

Un freelancer sau lucrător freelance este o persoană care lucrează independent, care desfășoară o profesie fără un angajament pe termen lung cu un angajator

Pentru a vedea locuri de muncă freelance