Potrivit statisticilor, completarea câmpului "regiune" mărește șansele de a găsi jobul potrivit până la 83.7%.

Filtre

Data publicării jobului

salariu

Tipul ocupare a forței de muncă

Locuri de munca Babysitter

1-6 din 6 rezultate

Psihotest  -  Piatra-Neamţ

Responsabilitati: – Supraveghere copil 2 ani, 6 luni – Preluare copil de la camin si transport pana acasa – Ingrijirea si supravegherea copilului – Asigurarea igienei copilului – Servirea meselor copilului – Respectarea programului copilului conform solicitarilor ...
6 zile în urmă

Dobroeşti, județul Ilfov

4 zile/sapt, pt un baiatel de 1 an si jumatate Fire calma, responsabila, placuta si rabdatoare Indiferent de varsta dar activa Cu experienta (recomandari) Publicat prin JobZZ.ro , vezi anunțul complet aici .
9 zile în urmă

Târgu Mureş

Cautam o pers. rabdatoare, dinamica si serioasa sa stea cu un baietel de 6 anisori! Doar cei interesati rog seriozitate pt mai multe detalii contactati nr 0727486404!Cv la ****@*****.***
11 de zile în urmă

Sibiu

Cautam bona pentru o familie din Warwick cu 3 copii. Se ofera contract cu incepere imediata Salarizare de 300 lire/saptamana Program de lucru, Luni-Vineri Cazarea si mesele sunt asigurate, camera privata Cerinte: Limba engleza la nivel mediu Persoana nefumatoare...
O zi în urmă

Târgu Mureş

Caut o persoana serioasa, dinamica si cu rabdare pt a supraveghea un copil de 6 ani incepand cu luna noiembrie. Preferabil persoana din zona dambu. Pt mai multe detali va rog sa ma contactati la nr 727 - arata telefon - , rog seriozitate, va multumesc! ...

Cluj-Napoca

Studenta in anul 3 la facultatea de chimie, cu experienta cu copiii caut job de bona cu program flexibil. 4-6ore/zi