Locuri de munca Apahida (comună), județul Cluj Zidar

1-5 din 5 rezultate

Apahida, județul Cluj
Descrierea postului: • operare pe utilaje de producţie şi obţinerea unor produse la standardele de calitate cerute. Cerinţe: • studii medii – cu sau fară experienţă în muncă • discriminare vizuală a culorilor, atenţie la detalii, minuţiozitate • rapiditate ...
12 zile în urmă
Angajam sofer cu experienta pe 8x4
5 zile în urmă
Dezmir, județul Cluj
Te vrem în echipa noastră! Provident Financial Romania angajează reprezentanti de vanzari. Profilul tau: • Ești o persoană cu abilități de comunicare și cu dorință de a-și spori venitul • Ești organizat și responsabil • Ești ambitios și iți dorești să realizezi...
18 zile în urmă
Angajez sofer taxi pe noapte la 12 h Ford Mondeo 2012 la Daniel taxi la procent
Sânnicoară, județul Cluj
Salar MOTIVANT+bonuri de masa ptr 8 ore/zi (se poate depasi 2000 NET lei/luna+bonuri de masa cu orele suplimentare) +alte beneficii (prima vacanta dupa 1an vechime,etc). Activitate de Transport deseuri cu Autospeciale cu containere de mare capacitate(vezi FOTO). ...
4 zile în urmă