Locuri de munca Beiuş (municipiu), județul Bihor Turism

1-3 din 3 rezultate

BLADE WORLD SRL  -  Beiuş, județul Bihor
Candidatul ideal Bun conducator auto, bun cunoscator al zonei de distributie din judetele arondate, abilitati in comunicare, bun organizator, disponibil la program prelungit in delegatii. Avantaj candidatii care au lucrat sau care au cunostinte in domeniul debitarii...
3 zile în urmă
Active Job Consulting  -  Beiuş, județul Bihor
Candidatul ideal - studii superioare tehnice, constituie un avantaj; - experienta in domeniul vanzarilor minim 5 ani; - persoana prezentabila cu foarte bune abilitati de prezentare si negociere; - excelente abilitati de comunicare, relationare si negociere; ...
28 zile în urmă
AMS HUMAN RESOURCES S.R.L.  -  Beiuş, județul Bihor
RESPONSABILITĂȚI: - identifică și contactează clienții corespunzători specificului produselor și a sistemului de lucru; - se ocupă de actualizarea bazei de date din teritoriul alocat precum și de dezvoltarea portofoliului de clienți; - urmărește nivelul general de ...
11 de zile în urmă