Locuri de munca Drobeta-Turnu Severin Topograf

1-8 din 8 rezultate

Superbet  -  Drobeta-Turnu Severin
- limba engleza nivel mediu - constituie avantaj; - permis de conducere cat.B (cu experienta de minim un an); - studii medii finalizate (studii superioare constituie un avantaj); - experienta relevanta in domeniu constituie un avantaj; - disponibilitate pentru deplasare...
10 zile în urmă
NHR AGROPARTNERS SRL  -  Drobeta-Turnu Severin
Candidatul ideal Passion4Work angajeaza pentru NHR Agropartners SRL: Inginer/ Tehnician Mecanic NHR Agropartners inseamna branduri recunoscute promovate cu succes in Romania: Deutz-Fahr, JCB, Poettinger, Hardi, Bogballe, Hydrac, Sfoggia, Fantini, Einboeck. ...
O zi în urmă
Dudaşu Schelei, județul Mehedinţi
Caut doamna serioasa pentru curatenie, varsta maxim 45 ani, la casa in Dr. Tr. Severin, program flexibil. Detalii in privat .
21 ore în urmă
Arctic  -  Drobeta-Turnu Severin
Responsabilitati: repunerea in functiune a produselor companiei Profil candidat: Studii medii profil tehnic (scoala profesionala / ucenici) Indemanare in operatiuni de asamblare Atitudine pozitiva si dorinta de dezvoltare Repunerea in functiune a produselor comercializate...
29 zile în urmă
Drobeta-Turnu Severin
Angajez operator,agent si tehnican automate de cafea din Drobeta Turnu Severin, Tg Jiu si Orsova.
Drobeta-Turnu Severin 1450 lei/luna
Angajam bucătar și ajutor de bucătar ptr .restaurant,cu normă întreagă,cîstiguri motivante,atmosferă de lucru plăcută.
Salariu motivant
S.C. GOOD FOOD CONSULTING S.R.L.  -  Drobeta-Turnu Severin
Firma de catering, cautam personal.
28 zile în urmă

V-am arătat poziția din acest oraș, deoarece se află în apropiere numai departe de 40 kilometri în funcție a orașului de interogare.