Data publicării jobului

toate zile

salariu

Tipul ocupare a forței de muncă

Căutări similare:

Alte căutări:

Freelance anunțuri:

Locuri de munca Floreşti (comună), județul Cluj Sofer comunitate

1-6 din 6 rezultate

Tăuţi, județul Cluj
Angajez sofer taxi in Floresti, pe masina noua Seat toledo , pe chirie, neaparat cu atestat, fara cazier, plata la 24 de ore
10 zile în urmă
Floreşti, județul Cluj
Caut de muncă ca șofer cat B intern extetn am experienta permis de 10 ani detin si masina mica mai multe detali la telefon ..
8 zile în urmă
Societate comerciala cu obiect de activitate distributia de mobila angajeaza sofer camion 3,5t(permis necesar categ.B).Cursele se fac doar pe intern (N-V Romaniei)
5 zile în urmă
Angajam sofer pe camioneta 7.5 tone pentru transport intern-extern.
9 zile în urmă
Sofer pe Dumper și excavatorist pe miniexcavator.
4 zile în urmă
Responsabilități: - Transportul de marfă la clienți conform planificărilor zilnice; - Transportul de marfă de la furnizor; - Deservirea clienților din depozitul de materiale de construcții; Cerințe : - Permis de conducere categoria B obținut de minim 3 ani; - Experiență...
12 zile în urmă

Un freelancer sau lucrător freelance este o persoană care lucrează independent, care desfășoară o profesie fără un angajament pe termen lung cu un angajator

Pentru a vedea locuri de muncă freelance
Feedback