Locuri de munca Județul Covasna Rigipsari

1-7 din 7 rezultate

Covasna, județul Covasna
Angajam echipa de rigipsari pentru Germania.
4 zile în urmă
SC From Product SRL  -  Sfântu Gheorghe
Responsabilitati si sarcini : - raspunde de evidenta contabila, financiara si de gestiune - asigura respectarea normelor emise de Ministerul Finantelor - semneaza documentele contabile - raspunde de relatia cu furnizorii si clientii societatii - are drept ...
12 zile în urmă
Sfântu Gheorghe
Execut lucrari int-ext case din lemn sau caramida la cheie.tencuiala.finisare.zugraveala.faianta.gresie.marmura.granit.mozaic.parchet laminat.parchet masiv.lambriu si mai multe lucrari in domeniu
2 zile în urmă
Cautam muncitori calificati sau necalificati dar cu experienta in domeniul constructiilor finisaje interioare exterioare, zidarie, dulgherie, tencuilei pentru Germania. Contract de munca oferit pe termen de 3 luni cu prelungire, cazare asigurat din partea firmei, salarizare...
Angajam muncitori sau echipe in constructii locuinte cu salariul net(in mana) 1650-2000 €, cazarea si transportul asigurate.
Poian, județul Covasna
Sunteti interesat de un loc de munca bun, sigur si bine platit in strainatate? Firma noastra colaboreaza cu angajatori nemti care cauta muncitori seriosi si cu rezistenta fizica pentru domeniul constructii, respectiv sudor wig, mig/mag, in Frankfurt. Despre oferta...
9 zile în urmă
Plana-Innova SRL  -  Covasna, județul Covasna
Angajam muncitori calificati si necalificati pentru constructii industriale, oferim cazare si masa, conditii foarte bune de lucru, salariu atractiv, calificare la locul de munca, obligatoriu apt pentru lucru la inaltime
O lună în urmă