Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

Locuri de munca Ploieşti Receptioner

6 oferta de posturi vacante

Primiți joburi noi pe e-mail
Nouă

Angajez receptionera hotel

Hotel Viva din Ploiesti angajeaza receptionere hotel (2posturi).Detalii la telefon (***) ***-****
Ploieşti
5 zile în urmă
Nouă

RECEPTIONER SERVICE (CONSILIER CLIENTI)

RESPONSABILITATI: - Informeaza clientii in legatura cu serviciile prestate de societate; - Preia clientii si efectueaza receptia pentru reparatii conform graficului de activitate; - Ofera informatii clientilor telefonic sau direct; - Raspunde de relatia cu departamentul...
Ploieşti
2 zile în urmă
Nouă

Centrul Medical MEDIURG:

- Medic Medicina de Familie; - Medic Medicina Generala; - Medic Specialist Recuperare medicala; - Consilier juridic; - Asistenti medicali; - Infirmiere; - Dispeceri; - Arhivar; - Soferi autosanitara; - Receptioner poarta; - Brancardieri;
Ploieşti
3 zile în urmă

Receptioner marfa

Dedeman

Ne dorim colegi entuziasti pentru postul de Receptioner marfa. Experienta in receptia materialelor de constructii reprezinta un avantaj. Este necesar sa fii harnic, perseverent, onest si responsabil. Ne asteptam sa ai studii medii, abilitati de comunicare si lucru...
Ploieşti
10 zile în urmă

restaurant hotel tiara

restaurant hotel tiara angajeaza vinzatoare restaurant tip fast food si casierita
Ploieşti
8 zile în urmă

Hotel-Restaurant Yarus Ploiesti angajeaza Bucatar

2900 lei/luna
Hotel Restaurant Yarus Ploiesti angajeaza Bucatar cu experienta in domeniu -salariu 2900 lei brut + beneficii -plata separata la evenimente ( nunti, botezuri, petreceri) Program lucru 15 zile pe luna (2 zile lucru, 2 zile repaus) Mai multe informatii la telefon
Ploieşti
7 zile în urmă