Locuri de munca Piatra-Neamţ Receptioner

1-4 din 4 rezultate

Piatra-Neamţ
Responsabilitati principale: - asigura activitatea depozitului zonal; - asigura fluxul de intrari-iesiri marfa conform regulilor interne; - participa la inventarul scriptic sau faptic; - asigura mentinerea produselor aflate in gestiune intr-o ordine bine definita...
7 zile în urmă
Centrul De Chirurgie Și Estetică Dentară Sfânta Maria S.R.L.  -  Piatra-Neamţ
Candidatul ideal Experienta minima, disponibilitate, motivatie/dorinta pentru a evolua profesional, spirit de echipa. Descrierea jobului Clinica dentara de top din Piatra Neamt cauta medici cu experienta profesionala pentru o colaborare avantajosa si de lunga...
17 zile în urmă
Angajam secretara pentru administrator. Locul de munca este in Franta, regiunea Paris - Ile de France. Atributii : - insoteste administratorul la intalniri, - organizeaza agenda, - primeste/trimite mail-uri, - elaboreaza si redacteaza documente, calcul de rentabilitate...
9 zile în urmă
Birou Executor Judecatoresc Mares Ioan angajeaza secretar/a. Interviul are loc pe data de 23.04.2018, intre orele 11 - 12, la sediul biroului din Piatra Neamt, str. Anton Vorel, nr. 6, bl. B 6, sc. B, ap. 21, jud. Neamt. tel. 0749423042
3 zile în urmă