Filtre

Data publicării jobului

salariu

Tipul ocupare a forței de muncă

Freelance anunțuri:

Locuri de munca Vest Pizzar

1-7 din 7 rezultate

Arad
Ristorante Italiano in Germania cauta Pizzar pt. sezon cu posibilitate tot anul, se cauta doar persoane cu esperienta pizza Italiana intinsa la mana nu in tava, persoane serioase (nu pierdeti timpul). Pt. info trimiteti CV sau nr. de telefon.
7 zile în urmă
Reşiţa
Se cauta pizzer (f/m) cu putina germana. Pentru informatii sunati la 0355429706 sau 752- arata telefon -
10 zile în urmă
Reşiţa
Cerinte: - experienta - limba germana (putin, nivel incepator)
2 zile în urmă
Timişoara
Cautam personal pentru noua locatie ce se va deschide an martie zona Lipovei. Ajutor bucatarie, Pizzar, Ospatar, Sofer pentru deliverii. Tel. 774- arata telefon -
Timişoara
 ...muncesti intr-un mediu placut, contacteaza-ne la tel: 737- arata telefon - pentru a stabili un interviu. Cautam: - ajutor preparator; - taietor carne rotisata; - pizzar. Oferim: - salariu atractiv; - bonusuri; - posibilitate de avansare. NU CEREM EXPERIENTA...
3 zile în urmă
Anonim  -  Reşiţa
Descrierea postului: p Times Restaurant Pizzerie cauta pizzar.  br br Se ofera conditii de lucru bune si pachet salarial avantajos.  br Se cere seriozitate br br Pentru informatii sunati la nr de telefon 0752223730  sau direct la locatie (Resita fostul fast...
11 de zile în urmă
Reşiţa
Times Restaurant Pizzerie cauta pizzar. Se ofera conditii de lucru bune si pachet salarial avantajos. Se cere seriozitate Pentru informatii sunati la nr de telefon 0752223730 sau direct la locatie (Resita fostul fast food Europa) Cerinte:Beneficii suplimentare:
19 zile în urmă

Un freelancer sau lucrător freelance este o persoană care lucrează independent, care desfășoară o profesie fără un angajament pe termen lung cu un angajator

Pentru a vedea locuri de muncă freelance