Filtre

Data publicării jobului

salariu

Tipul ocupare a forței de muncă

Freelance anunțuri:

Locuri de munca Vest Pizzar

1-5 din 5 rezultate

Arad
Angajez pizzar cu experiența, cuptor cu lemne, pentru un restaurant in Germania. Condiții foare bune de lucru, se oferă cazare si masa. Salariu atractiv!
4 zile în urmă
Arad
Pizzerie centrala angajeaza pizzar cu experienta
11 de zile în urmă
Reşiţa Mică, județul Caraş-Severin 1450 lei/luna
Angajez patiser ,modelator covrigi si pizzar pentru patiserie in Resita situata pe Calea Caransebesului program 8 ore in doua schimburi.Salariul de negociază la interviu.
23 zile în urmă
Arad 1300 €/luna
 ...Agentia As Gastro-Consult este in cautarea unui pizzar cu experienta pe cuptor electric pt a lucra intr-un restaurant italian din apropiere de Frankfurt.Se cere minim de experienta si cunostiinte de limba italiana la nivel conversational.Cazare si mancarea este oferita...
18 zile în urmă
Anonim  -  Reşiţa
Descrierea postului: p Times Restaurant Pizzerie cauta pizzar.  br br Se ofera conditii de lucru bune si pachet salarial avantajos.  br Se cere seriozitate br br Pentru informatii sunati la nr de telefon 0752223730  sau direct la locatie (Resita fostul fast...
26 zile în urmă

Un freelancer sau lucrător freelance este o persoană care lucrează independent, care desfășoară o profesie fără un angajament pe termen lung cu un angajator

Pentru a vedea locuri de muncă freelance