Locuri de munca Cernavodă, județul Constanţa Ospatarita

1-5 din 5 rezultate

Medgidia, județul Constanţa
Angajam ospatar in Medgidia locatia Pub Galaxy, program 1zi cu 1zi 10-24
13 zile în urmă
Angajam ospătar cu experienta în Medgidia, locația Pub Galaxy. Program 1 zi cu 1 zi 10.00 - 24.00
Angajam ospatar cu experienta pentru restaurant in Medgidia locatia Pub Galaxy
5 zile în urmă
Feteşti, județul Ialomiţa
Responsabilitati: - Pregateste si serveste produsele din restaurantul statiei; - Asigura curatenia spatiului si a echipamentelor din restaurant conform standardelor igienico-sanitare. - Intocmeste stocul necesar mentinerii cantitatii optime a marfurilor si a produselor...
4 zile în urmă
Cernavodă, județul Constanţa
Angajam personal calificat: bucatar, ospatar si camerista, pentru Complex Domneasca Seimeni, Cernavoda Salarii atragatoare si bonusuri pe masura. Se poate oferi si cazare. Rel telefon 0728872375
15 zile în urmă

V-am arătat poziția din acest oraș, deoarece se află în apropiere numai departe de 40 kilometri în funcție a orașului de interogare.