Locuri de munca Botoşani Maseur

1-6 din 6 rezultate

SC AIM SOLUTION SERV SRL  -  Botoşani
Candidatul ideal Cunostinte teoretice si practice in domeniul IT (electronica si calculatoare – entry level). Indemanare si experienta pentru activitati de reparatii mecanice. Serios, profesionist, adaptabil la noi tehnologii, team-player, rezistent la stres...
18 zile în urmă
Botoşani
Laborator de tehnica dentara angajeaza tehnician dentar cu sau fara experienta. Mai multe detalii la telefon(0743295309)
23 zile în urmă
Botoşani
CANDIDATUL IDEAL: Angajez tehnician dentar cu sau fara experienta intr-un laborator de tehnica dentara, jud. Botosani. Mai multe detalii la telefon. 0743 295 309
19 zile în urmă
Botoşani
Complex hotelier "Maria" angajeaza: - receptioner hotel(de preferat cu experienta) - persoana cu experienta la spalatorie hotel-restaurant Relatii la receptia hotelului sau la telefon: 0231-514334 752 - arata telefon -
7 zile în urmă
Botoşani
Societate angajeaza tehnicieni calificati sau necalificati pentru sisteme de detectie.
O zi în urmă
Botoşani
Descrierea postului: Instalare si service - sisteme de automatizari porti, uside garaj rezidentiale si industriale, interfoane, videointerfoane, sisteme de securitate (camere supraveghere, sisteme alarma, control acces) -Instalatii electrice si automatizare Cerinte...