Locuri de munca Alba Iulia Macelar

1-4 din 4 rezultate

Alba Iulia
Angajez macelari cu experiența pt abator in franta salariu 2500 de euro pe luna cazare asigurata. Mai multe detalii la telefon 723
6 zile în urmă
Aiud, județul Alba
CV-urile se depun la Macelarie Vele din piața agroalimentara Aiud. Pt mai multe detalii va rog sa ma contactați la nr de telefon 757
3 zile în urmă
Selgros Cash&Carry  -  Alba Iulia
Descrierea postului: - tranșarea cărnii în condiții de maximă eficiență; - prelucrarea și ambalarea cărnii în vederea expunerii la vânzare; - pregătirea cărnii în vederea producției de mezeluri și preparate din carne (respectarea rețetelor proprii); Cerințe - calificare...
2 luni în urmă
 ...bune de organizare -orientare către clienți si soluții -asigurarea ordinii si curățeniei la locul de munca . CV-utile se depun la macelarie in Aiud , piața agroalimentara , Str. Iuliu Maniu nr 60. Pentru mai multe informații va stau la dispoziție la Nr: 772...

V-am arătat poziția din acest oraș, deoarece se află în apropiere numai departe de 40 kilometri în funcție a orașului de interogare.