Locuri de munca Drobeta-Turnu Severin (municipiu), județul Mehedinţi Lacatusi

1-7 din 7 rezultate

Drobeta-Turnu Severin
societate comerciala privata angajaza lacatus mecanic in localitatea drobeta turnu severin telefon 0252306151
2 zile în urmă
MAI MULTE DETALII LA NUMARUL 0742 090215
5 zile în urmă
Esti tânăr , stii "meserie" dar munca ta NU este apreciata corespunzător? Vrei un salariu pe măsura cunoștințelor tale in domeniu?Atunci DOMNULE MECANIC te asteptam in echipa noastra!
4 zile în urmă
Angajez mecanic auto cu sau fara experienta service auto cu activitatea de intretinere si reparatii autoturizme si autoutilitare
12 zile în urmă
Cicero Electroserv SRL  -  Drobeta-Turnu Severin
Service auto nou construit,autorizat RAR,angajaza mecanici si electricieni auto. Salarizare motivanta in functie de abilitatile fiecaruia. Conditii de munca moderne. Relatii la telsau in strada Cicero .
21 de zile în urmă
sudor mig mag caut de lucru experienta 4 ani.varsta 24.ma puteti contacta la numarul de telefon 0724061864
SC AUTO SCHUNN SRL  -  Drobeta-Turnu Severin
Responsabilitati: -intretinere si service auto, -cunostiinte solide de mecanica si electrica auto privind autoturisme, transportere, camioane, autobuze, -realizarea lucrarilor la toate tipurile de autovehicule. Cerinte: -pregatire profesionala in domeniul...
O lună în urmă