Data publicării jobului

toate zile

salariu

Tipul ocupare a forței de muncă

Distanța de la oraș

40 kilometri

locul

Căutări similare:

Alte căutări:

Freelance anunțuri:

Locuri de munca Mizil, județul Prahova Frigotehnist

1-6 din 6 rezultate

Real Company S.R.L.  -  Urziceni, județul Ialomiţa
Descrierea jobului SEDIU: GRINDU, JUD. IALOMITA ACTIVITATEA PRINCIPALA: CRESTEREA PASARILOR
6 zile în urmă
Tomşani, județul Prahova
Sudor instalator caut loc de muncă în Ploiești am experienta de 18ani și am 38 ani
10 zile în urmă
Urziceni, județul Ialomiţa
SEDIU: GRINDU, JUD. ACTIVITATEA PRINCIPALA: CRESTEREA PASARILOR Locatie: Urziceni Aplica aici!
LADRISI GROUP  -  Mizil, județul Prahova
Studii in domeniul IT Experienta in domeniul IT(avantaj) Cunostinte hardware Cunostinte Windows 2000, Windows XP, Linux (avantaj) Cunostinte de retelestica Abilitati de comunicare, planificare si organizare in cadrul echipei Sa locuiasca in apropiere de CEPTURA(MIZIL...
15 zile în urmă
Avantaje: - Conditii foarte bune de lucru intr-o echipa tanara, - Cursuri de perfectionare, - Salarizare motivanta, Numai persoanele selectate vor fi contactate.
5 zile în urmă
Bucov, județul Prahova
Societate comerciala ,angajeaza instalatori pt instalatii termice si sanitare. Cerinte: Seriozitate, Permisul de conducere cat B , poate constitui un avantaj. Se ofera: Carte de munca, Contract de munca pe termen lung, Salariu motivant. Informatii la tel...

Un freelancer sau lucrător freelance este o persoană care lucrează independent, care desfășoară o profesie fără un angajament pe termen lung cu un angajator

Pentru a vedea locuri de muncă freelance
Feedback

V-am arătat poziția din acest oraș, deoarece se află în apropiere numai departe de 40 kilometri în funcție a orașului de interogare.