Locuri de munca Județul Harghita Frigotehnist

1-3 din 3 rezultate

SC TECH-MASTERS TRADING SRL  -  Miercurea-Ciuc, județul Harghita
Candidatul ideal Deveniti parte a succesului nostru si alaturati-va echipei noastre de vanzari Compania noastra este specializata in distributia de produse chimice- tehnice de inalta calitate pentru reparatii si intretinere prezente in toata Europa. Suntem in...
7 zile în urmă
SC DORALEX COM SRL  -  Miercurea-Ciuc, județul Harghita
Descriere companie: Companie privata, domeniu de activitate constructii-infrastructura Candidatul ideal: O persoana ferma, stapana pe sine, cu spirit de echipa si atitudine manageriala, devotata. Descriere job: • Asigura conducerea directa a activitatilor...
O zi în urmă
NextGen Communications  -  Miercurea-Ciuc, județul Harghita
Responsabilitati: §  Instaleaza echipamentele de telecomunicatii; §  Executa lucrarile de dezvoltare si intretinere a retelei de telecomunicatii;( FTP/UTP/COAX/FO ); §  Asigura calitatea lucrarilor executate si respecta termenele prevazute; §  Asigura instalarea...
6 zile în urmă