Data publicării jobului

toate zile

salariu

Tipul ocupare a forței de muncă

Distanța de la oraș

40 kilometri

locul

Căutări similare:

Alte căutări:

Angajatori

Freelance anunțuri:

Locuri de munca Bacău Excavatorist

1-3 din 3 rezultate

Bacău
Angajam deservent pentru buldoexcavator JCB 3cx cu atestat si permis si deservent pentru midiexcavator Neuson 5002 rd de 5.5 tone cu atestat , din jud Bacau. Relatii la tel.
8 zile în urmă
Anonim  -  Bacău
Descrierea postului: p Angajam deservent pentru buldoexcavator JCB 3cx si deservent pentru midiexcavator de 5.5 tone. Relatii la tel. p p 0756 267 808 p Cerinte:Beneficii suplimentare:-
6 zile în urmă
Bacău
angajez buldoexcavatorist pentru lucrari in jud bacau program 8 max 10 ore buldoexcavator case se cere o persoana serioasa cu permis cat c sau grupa tr salar motivant
14 zile în urmă

Un freelancer sau lucrător freelance este o persoană care lucrează independent, care desfășoară o profesie fără un angajament pe termen lung cu un angajator

Pentru a vedea locuri de muncă freelance
Feedback