Data publicării jobului

toate zile

salariu

Tipul ocupare a forței de muncă

Căutări similare:

Alte căutări:

Freelance anunțuri:

Locuri de munca Județul Gorj Electronist

1-6 din 6 rezultate

Rovinari, județul Gorj
Caut electronist in jud Gorj ptr reparatie radio tesla talisman 308u pe lampi.
8 zile în urmă
Târgu Jiu
Recrutam un Manager (avantaj vorbitori maghiara sau engleza) pentru formare si coordonare retea de agenti contracte de electricitate si/sau gaz cu consumatorii din tot judetul Gorj. Castiguri de la 2.000 euro la 7.000 euro/luna garantat.Va rugam sa trimiteti prin mesaj ...
2 zile în urmă
Târgu Jiu
electrician autorizat execut lucrari de instalatii electrice de toate tipurile .Preturi sub cota pietei. Ma puteti contacta la urgente! daca ramaneti in pana de curent sunatima si vin la dumneavoastra se remediem problema.Pentru instalatiile electrice executate garantia...
13 zile în urmă
Târgu Jiu
Societate autorizata ANRE executam toata gama de instalatii electrice ,devize instalatii,la preturi accesibile ,calitate garantata si seriozitate maxima.
14 zile în urmă
Târgu Jiu
Angajez inginer constructor cu experienta atat in executie cat si in operare diferite programe devize, urgent.
Județul Gorj
Responsabilitati: - acordare de asistenta tehnica clientilor din zona de activitate - programarea si realizarea interventiilor service - vizitarea clientilor, inspectarea utilajelor, intocmire necesare/comenzi reparatii - descarcarea, receptionarea si punerea in functie...
O lună în urmă

Un freelancer sau lucrător freelance este o persoană care lucrează independent, care desfășoară o profesie fără un angajament pe termen lung cu un angajator

Pentru a vedea locuri de muncă freelance
Feedback