Filtre

Data publicării jobului

salariu

Tipul ocupare a forței de muncă

Locuri de munca Chiajna (comună), județul Ilfov Depozit

1-4 din 4 rezultate

în ultimele 7 zile Golire

Chiajna, județul Ilfov

Responsabilitati- incarcarea si descarcarea marfurilor/materiilor prime - pregatirea comenzilor de marfa in depozit - etichetare - manipularea marfurilor in depozit si in sectia de productie - curatenie la locul de munca Cerinte- seriozitate - punctualitate - capacitate...
6 zile în urmă

Descrierea jobului: - activitati specifice din cadrul depozitului: incarcare-descarcare marfa, receptie si aranjare marfuri pe locatii in depozit; - scanare produse in sistem informatic si verificare Marfa; - activitati de pregatire a marfii pentru livrare: pregatire...

Angajam: -lucrator depozit - pregatire comenzi, aranjare marfa in depozit; -electromecanic intretinere utilaje - cunostinte tehnice solide de natura electrica, mecanica, pneumatica, hidraulica; -montator - montare parchet, pardoseli pentru exterior (decking), panouri...

Barbati cu sau fara calificare CERINTE: minim 6 luni pe depozit Salariu 1800 lei/ net Bonuri de masa Program de 8h/zi de L-V Contract nedeterminat Transport asigurat Mai multe detalii la telefon.
2 zile în urmă