Locuri de munca Județul Dolj Cosmeticiana

1-8 din 8 rezultate

Craiova
Angajez cosmeticiană cu experienta echipa tânăra comunicativa etc detalii la tel sau astept sa ne cunoaștem
2 zile în urmă
Craiova
Angajez cosmeticiană și băiat sau fata pe coafura- frizerie ( închiriez sau angajez) cu experienta echipa tânăra comunicativa etc detalii la tel sau astept sa ne cunoaștem
3 zile în urmă
Craiova
Angajez frizer si frizerita la Salon Espaco Beauty (facebook) situat pe Calea Bucuresti - Craiova
8 zile în urmă
Craiova
Firma de recrutare Head-Hunting, cu o activitate de peste 17 ani in recrutarea nationala si internationala, va ofera oportunitatea de a lucra intr-un salon de lux din Qatar. Oferta: - salar net de baza 1.100 euro + comision cuprins intre 5% - 10% din tratamente sau...
Craiova
salon angajez frizer cosmeticiana si manichiurista salonul se afla in craiovita noua zona segarcea conditii avantajoase de munca salariu motivant detalii la telefon
O lună în urmă
Italieni, județul Dolj
Descrierea jobului: "Nu exista arta fara tehnica si nici tehnica fara cunostinte". Suntem in cautarea unei cosmeticiene pentru Hotelul Spol din Livigno (Sondrio), Italia. Dorim ca persoana sa fie serioasa, sociabila cu experienta in domeniile cerute de angajator...
2 luni în urmă
Craiova
Salon Colours angajeaza cosmeticiana și frizer cu experiență detalii la tel 762 - arata telefon -
9 zile în urmă
Craiova
salon paulina angajaza frizer /frizerita cosmeticiana si manichiurista detalii la tel 0738049678
14 zile în urmă