Filtre

Data publicării jobului

salariu

Tipul ocupare a forței de muncă

Distanța de la oraș

Freelance anunțuri:

Locuri de munca Baia Mare Confectii

1-5 din 5 rezultate

Baia Mare
Angajez masinista si la masa in incaltaminte. Salar foarte bun + bonuri si transport. Mai multe detalii la telefon. Firma se afla in Baia mare langa Sifa international str Motiilor nr20
9 zile în urmă
Baia Mare
Cerinte: • Studii medii/ cursuri de calificare in confectii textile • Cunostinte limba engleza • Experienta in confectii textile- avantaj • Atentie sporita la detalii si culori Atributii: - Pregătirea mașinii înainte de a începe brodarea; - Croirea întăriturii sau...
4 zile în urmă
Baia Mare
Angajez vanzator si vanzatoare pentru magazin de confectii si incaltaminte - program 8 ore / zi , in Baia Mare.CV-urile le trimiteti prin mesaj pe OLX.
O zi în urmă
Anonim  -  Baia Mare
Descrierea postului: p Angajam sudor la atelier confectii metalice in atelier propriu in Satulung br Cerintele postului: br sa sudeze cu CO Mig Mag arc electric br experienta in domeniu br Se ofera salar atractiv program intr un singur schimb trasport. p p 0722 202 337...
2 zile în urmă
Baia Mare
Angajam sudor la atelier confectii metalice in atelier propriu in Satulung Cerintele postului: sa sudeze cu CO Mig Mag arc electric experienta in domeniu Se ofera salar atractiv program intr un singur schimb trasport. 0722 202 337 Cerinte:Beneficii suplimentare:
19 zile în urmă

Un freelancer sau lucrător freelance este o persoană care lucrează independent, care desfășoară o profesie fără un angajament pe termen lung cu un angajator

Pentru a vedea locuri de muncă freelance