Locuri de munca Bacău Cnc

1-5 din 5 rezultate

Peste 500 €/luna Golire

Fycu1Top Bacau  -  Bacău

1000 - 1990 €/luna
De ce tu? Pentru ca ai cunostinte de desen tehnic,pentru ca ai calificare in domeniul aviatiei , pentru ca iti place sa lucrezi cu masini cu comanda numerica ,pentru ca esti expert in ceea ce faci. Acum iti dau 7 motive sa imi trimiti un cv: 1. firma internationala...
20 zile în urmă

DELTA EVENT SRL  -  Bacău

850 - 1500 €/luna
Descrierea postului: Invata și menține un nivel de cunastinte puternice și aprofundate a produselor și aplicațiilor companiei. Colaboreaza cu furnizorii si partenerii de afaceri ai companiei pentru indeplinirea obiectivelor comune. Identifica si contacteaza ...
O lună în urmă

Berzunţi, județul Bacău

1300 €/luna
Ofer locuri de munca in Germania la pus gresie si faianta Numar contact 00490151 24878284‬ Nu platiti chirie si nici mancare Publicat prin JobZZ.ro , vezi anunțul complet aici .
23 zile în urmă

ESTRADE DISTRIBUTION SRL  -  Bacău

500 - 550 €/luna
Responsabilitati: -receptie marfa furnizori -pregatire si verificare comenzi -aranjare produse pe raft dupa regula FIFO -participare la inventarele periodice Cerinte: -domiciliul stabil in municipiul Bacau sau comuna Margineni -persoana organizata, constiincioasa...
15 zile în urmă

Bacău

1500 €/luna
Cautam muncitori in constructii (renovari) Germania Pentru interesati sunati la 0049 152 115 502 90 Publicat prin JobZZ.ro , vezi anunțul complet aici .
27 zile în urmă

V-am arătat poziția din acest oraș, deoarece se află în apropiere numai departe de 40 kilometri în funcție a orașului de interogare.