Locuri de munca Bistriţa Camerista

1-10 din 10 rezultate

SC.Coroana Tourism Company SRL  -  Bistriţa
Hotel Codrisor angajeaza Camerista Experieta nu este obligatorie daca sunteti o persoana organizata si care indrageste curatenia. Mediu de lucru placut, salar atractiv. telefon:
2 zile în urmă
Bistriţa
Cautam urgent 2 cameriste pentru hotel de 3 stele in Germania (Frankfurt am Main)Nu este necesara cunoasterea limbii.Cazarea gratuita,Taxele sociale platite.Tel : 004915163117563 . Nu se percepe comision.Cerem seriozitate.
5 zile în urmă
Reghin, județul Mureș
Firmă Olandeză angajează femei băieți și cupluri pentru munca in Hotel de 3 4 5 stele -Cerințe: -Punctualitate seriozitate la locul de muncă - Limba engleza la nivel de conversație (nu este obligatorie dar reprezinta un avantaj ) -Limita de varsta 55 ani . ...
22 zile în urmă
Bistriţa
Responsabilitati: - rolul de a asigura serviciile de informare, rezervare si cazare pentru oaspetii hotelului cu eficienta si profesionalism, avand toate cunostintele necesare acestor proceduri - preluarea si inregistrarea rezervarilor de la clienti prin email, fax...
Bistriţa
Pensiunea ,,Lac Colibița " angajeaza ospatar,bucătar si cameristă.Oferim salariu atractiv,cazare si masă.Pt mai multe informații va rugam sunați la numarul de telefon 740 - arata telefon - .
Bistriţa
Restaurant Codrisor angajeaza OSPATAR si BARMAN. Oferim conditii de munca avantajoase. Asteptam sa ne contactati la tel: 0751323543, 0745827896, 0263233814, mail: ****@*****.***
7 zile în urmă
Bistriţa
Pensiunea Saphir angajează recepționer/ă. În cazuri speciale se acordă locuință. Mai multe detalii la numărul de telefon 744 - arata telefon -! Rugăm seriozitate!
4 zile în urmă
Bistriţa 1700 lei/luna
HOTEL COROANA DE AUR ANGAJEAZA BUCATARI / AJUTOR BUCATARI Cautam colegi talentati pentru a se alatura echipei de BUCATARI de la Hotel Coroana de Aur 4* Bistrita . Candidatul ideal: Creativitate, simt estetic, flexibilitate, capacitatea de a gasi solutii si a ...
25 zile în urmă
Prundu Bârgăului, județul Bistriţa-Năsăud
Persoana draguta, sociabila, cunostinte operare PC, spirit de echipa, spontana
3 zile în urmă
Bistriţa Bârgăului, județul Bistriţa-Năsăud
angajez camerista la pensiunea pentru mai multe detalii la tel 0744979446

V-am arătat poziția din acest oraș, deoarece se află în apropiere numai departe de 40 kilometri în funcție a orașului de interogare.