Filtre

Data publicării jobului

salariu

Tipul ocupare a forței de muncă

Freelance anunțuri:

Locuri de munca Centru Buldoexcavatorist

1-7 din 7 rezultate

Braşov
 ...Angajam buldoexcavatorist cu experienta in Brasov pt. utilaj nou JCB 3CX, Oferim salariu motivant, bonusuri lucrari,transport,etc.Se cere seriozitate,disponibilitate program flexibil.Angajam si persoane pensionate .CV se depun la adresa de email. Relatii la tel. 755...
5 zile în urmă
Sibiu
Buldoexcavatorist cu experienta
14 zile în urmă
Alba Iulia
Caut Buldoexcavatorist cu experienta, cunostinte de mecanica, raspunzator,. Salar Atractiv. Buldoexcavatorul este un Case 580 SR 2 din 2006 foarte bine ingrijit de mine.
2 zile în urmă
Braşov
Angajez buldoexcavatorist cu experienta
10 zile în urmă
Braşov
Descriere post: Operare eficientă cu utilaje moderne (buldoexcavator, buldozer, excavator) pe santierul Coresi Avantgarden. Competențe: - lucrul împreună cu echipa; - respectarea normelor privind protecția muncii ; - cunoașterea și aplicarea procedurilor ...
3 zile în urmă
Râşnov, județul Braşov
Buldoexcavatorist . sofer . utilitara . 3.5tone 1anexcavatorist 6ani buldoexcavatorist 3ani sofer utilitara 3.5tone caut De lucru in brasov sau strainatate tel 740- arata telefon - sau 736- arata telefon -
Braşov
angajam jonctori in cupru si fibra, buldoexcavatorist, muncitori necalificati, sef parc auto

Un freelancer sau lucrător freelance este o persoană care lucrează independent, care desfășoară o profesie fără un angajament pe termen lung cu un angajator

Pentru a vedea locuri de muncă freelance