Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.
Aplicați direct

Medic Specialist Dermatolog

Compania: Swiss Hospital
Oraș: Bucureşti
Ocupație: Ocupare deplină, Ocupare temporară
Salariul: 2000 - 4000 €/luna
Descrierea postului vacant

Clinica Estetica de LUX angajeaja Medici Specialisti!

Construim binele împreună, într-o echipă profesionistă și dedicată, atât pentru tine, cât și pentru pacienții care ne trec zilnic pragul. Începe o carieră de succes și aplică pentru specialitatea care ți se potrivește si anume Dermatologie

Dorim sa colaboram cu Medici Specialisti in Dermatologie, in vederea dezvoltării pe ramura Medicinei Estetice, colaborari cu castiguri care pot ajunge la

4000 EURO net / luna.

In functie de experienta medicului in proceduri minim-invazive, oferim un program de training profesional de specializare pe toate manoperele de injectare (fillere, botox, mezoterapii, PRP, lipolize, fire PDO, peeling-uri).

Se ofera:

- Cursuri de specializare si pregatire continua

- Contract de munca pe termen lung.

Cei interesat sunt rugati sa trimita CV-ul pe adresa

, sau informatii suplimentare la telefon +4076877XXXX.

Job adăugat 15 zile în urmă pe jooble

Multumesc!