Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.
Aplicați direct

Lucrator in prelucrarea metalelor (m / f / d)

Compania: Bera GmbH
Oraș: Germania
Ocupație: Ocupare deplină
Salariul: 14 €/oră
Descrierea postului vacant

Cerințe:

  • Cunostinte de limba germana (nivel minim A2- B1)
  • Formarea ca lucrător în prelucrarea metalelor (m / f / d), lăcătuș (m / f / d) sau mecanic industrial (m / f/ d)
  • Experienta de lucru în acest domeniu
  • Cunoștințe in prelucrarea materiilor prime metalice și nemetalice
  • Metodele de lucru efective și orientare catre solicitarile clienților

Condiții:

  • Contract de muncă pe durată nedeterminată
  • Angajare pe termen lung, cu scopul de a fi transferat direct catre firma.
  • In afară de sprijinul personal oferit prin intermediul contactului de munca BERA, beneficiati de sustinera noastra pe durata intregului proces de integrare
  • Plata în funcție de rata BAP, inclusiv bonusul de vacanță și de Crăciun, supliment pentru industria metalurgica, supliment de noapte, activitate desfasurata in zilele de sambata, duminica sau in zile de sarbatoare.
  • Dar asta nu este tot: beneficiati de o contribuție a angajatorului la planul de pensii al companiei (MetallRente).

Responsabilități:​

  • Fabricarea produselor la cererea clientului, ca parte a prelucrării foilor metalice
  • Montarea produselor direct la sediul clientului
  • Planificarea și instalarea secundară a sistemelor de alimentare si intretinere
  • Intretinerea si repararea echipamentelor

Job adăugat 5 zile în urmă pe jooble

Multumesc!