Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

113 din 354 posturile vacante

Aplicați direct

Operator call center - Limba romana

Compania: Open Mind
Oraș: Botoşani
Ocupație: Ocupare deplină, Ocupare temporară
Descrierea postului vacant

Cerințe: - cunostinte medii de calculator (Word, Excel);

- abilitati foarte bune de comunicare;

- experienta anterioara in domeniul Teleselling/Customer Care sau in activitati similare constituie un avantaj;

- orientare catre client si capacitatea de a gasi rapid solutii;

- program de lucru full time;

Condiții: - salariu fix, bonuri de masa, bonusuri pentru performanta;

- contract de munca pe perioada nedeterminata, conditii de munca stabile;

- training si formare continua la locul de munca;

- mediu profesionist de lucru;

- posibilitati de crestere profesionala;

- transport asigurat (pentru cei din afara orasului);

Job adăugat 14 zile în urmă pe jooble

Multumesc!