Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.
Aplicați direct

Manager depozit

Compania: DFVU
Oraș: Timişoara
Ocupație: Ocupare deplină
Salariul: 700 - 1000 €/luna
Descrierea postului vacant

Suntem o companie Slovenă și angajăm 1-2 lucrători pentru gestionarea depozitului în orașul Timișoara.

Cerințe:

-responsabilitate

-competențe digitale

-cunoașterea limbii engleze

-punctualitate

-învățare rapidă

-gândire analitică

Oferim:

-salariu motivant + bonusuri

-angajare oficială

-pachet social

-bonusuri pentru performanță

-instruire

-lucru dinamic

-cafea și dulciuri

Responsabilități:​

- gestionarea depozitului

- împachetarea coletelor (produse de dimensiuni mici (exemplu: ceasuri, ochelari de soare) )

-pregatirea si tiparirea plicurilor si etichetelor

-gestionarea emailului pentru piața română

-expedierea coletelor cu serviciul de livrare GLS

-gestionarea și comandarea produselor și materialelor necesare (plicuri, bandă adezivă etc.)

Job adăugat 16 zile în urmă pe jooble

Multumesc!