Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

1 din 466 posturile vacante

Aplicați direct

Economist

Posturile vacante premium

Compania: MN ACCOUNTING ID SRL
Oraș: Timişoara
Ocupație: Ocupare deplină
Salariul: 750 €/luna
Descrierea postului vacant

ANGAJAM Economist, cu o experienta de minim de 3 ani intr-o pozitie similara, pentru o firma de constructii. Firma este cu renume pe piata de profil din Timisoara, locatia este pe strada George Pop de Basesti.

SARCINI:

Intocmirea registrului de casa, inregistrarea facturilor de intrare si iesire, evidenta soldurilor din banca, atat in lei cat si in valuta, inregistrarea deconturilor de cheltuieli, intocmire contracte de munca, acte aditionale, operare in Revisal,centralizarea pontajelor de la toate santierele deschise punctarea fiselor de clienti si furnizori, evidenta garantiilor clienti/furnizori, verificare jurnale tva

PREZINTA AVANTAJ:

Se lucreaza in Mentor, deci este binevenita o persoana care are cunostinte in domeniu.

Orar de lucru: de luni pana vineri 8.00-17.00

Propunerea financiara: se discuta in cadrul interviurilor in functie de experienta candidatului.

CV-urile se depun pe adresa: cu titlul ECONOMIST.

Multumesc!