Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.
Aplicați direct

Muncitori constructii calificati/necalificati

Compania: Agribusinessjob Tech
Oraș: Bucureşti şi Ilfov
Salariul: 2200 - 4000 lei/luna
Descrierea postului vacant

Cerințe:

-STUDII MINIME 10 CLASE

-EXPEIENTA IN APLICAREA PARDOSELILPR TURNATE SI IN SPECIAL AL RASINELOR POXIDICE CONSTITUIE AVANTAJ

-PERMIS CATEGORIA B CONSTITUIE AVANTAJ

-DISPONIBILITATEA DE A LUCRA SAMBATA, DUMINICA SI LA SARBATORILE LEGALE CONSTITIE AVANTAJ

-DISPONIBILITATE DE MUNCA SI EFORT FIZIC

-STAREA DE SNATATE SI DE MUNCA SA FIE CEL PUTIN BUNA

-PERSOANA ORIENTATA CATRE REALIZARI SI ATINGEREA DE OBIECTIVE

-ORDONATA, SERIOASA SI DISPONIBILA SA LUCREZE PE SANTIERE SI IN ECHIPA.

-DORNICI DE CASTIG SI DE EVOLUTIE IN CADRUL ECHIPELOR

-STATORNIC SI DISPUS SA COLABOREZE PE TERMEN MEDIU SI LUNG

-SE POATE CALIFICA SI LA LOCUL DE MUNCA

-BUN COLEG.

CV-urile vor fi trimise la

Job adăugat 3 zile în urmă pe jooble

Multumesc!