Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

1 din 292 posturile vacante

Aplicați direct

Consultant IT Junior/ Suport Tehnic Call Center

Posturile vacante premium

Compania: SC SETRIO SOFT SRL
Oraș: Bucureşti, Sectorul 6
Ocupație: Ocupare deplină
Salariul: 400 - 600 €/luna
Descrierea postului vacant

Responsabilitati

Asigura suport tehnic telefonic si prin internet (remote)

Preia apelurile clientilor pentru solutionarea problemelor acestora

Operatiuni basic cu baze de date

Cerinte

Studii superioare (profil tehnic de specialitate constituie avantaj)

Cunostinte administrare sisteme desktop - Windows, nivel avansat, rapiditate in identificarea eventualelor probleme

Buna abilitati de comunicare, negociere si calcul matematic

Capacitate de organizare si incadrare in termene

Perseverent, responsabil, rapiditate in gandire, rezistenta la stres

Atitudine orientate catre client

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial motivant

Bonuri de masa

Bonusuri pentru performante

Un colectiv tanar si dinamic

O cultura organizationala puternica

Participare la cursuri si training-uri pentru dezvoltare personala si profesionala

Multumesc!