Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

1 din 170 posturile vacante

Aplicați direct

Asistenti medicali

Compania: iperdi GmbH
Oraș: Iaşi
Ocupație: Ocupare deplină
Salariul: 15 - 16 €/oră
Descrierea postului vacant
  • Cautam asistenti medicali pentru Germania
  • Cerințe: Diploma de asistent medical tradus in limba germana (eventual recunoscut in Germania)
  • Competenta de specialitate
  • Placerea de a lucra cu oameni care au nevoie de ajutor
  • Cunostinte de limba germana minim nivel B1

  • Condiții: Contract de munca pe perioada nelimitata
  • Conditii foarte bune de salarizare cu multe beneficii suplimentare (spor de 100% daca se lucreaza in zile de sarbatoare; spor de 50% daca se lucreaza duminica si spor de 25% pentru ore suplimentare)
  • Asigurari sociale (asigurare de sanatate, de angajare si de pensie)
  • Coordonator personal la fata locului
  • Conditii de munca in conformitate cu legislatia germana
  • Ajutor la obtinerea documentelor necesare

Job adăugat 13 zile în urmă pe jooble

Multumesc!