Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

93 din 432 posturile vacante

Aplicați direct

Agent Imobiliar

Compania: Just Imobiliare
Oraș: Cluj-Napoca
Ocupație: Ocupare deplină
Salariul: 500 - 2000 €/luna
Descrierea postului vacant

Descrierea jobului:

- conspectarea pieței imobiliare, indentificarea ofertelor juste si crearea unui portofoliu;

- indentificarea nevoilor clienților pentru a le putea oferii ofertele potrivite ;

- intermedierea tranzacțiilor de vânzare și închiriere;

- oferirea consultanței de specialitate clienților;

-asigurarea unui schimb corect de informații și o negociere justă;

Ce vă putem oferi:

- training-uri în vânzări;

- ajutor in definirea clară a planului de carieră;

- instrumente și platforme profesionale, care să vă ajute în îndeplinirea eficientă a obiectivelor;

-oportunitatea de a vă dezvolta independent în propriul business;

-bonusuri de performanță;

-venituri substanțiale în funcție de volumul de muncă;

-program flexibil si posibilitatea de a vă folosi creativitatea;

Cum ar trebui să fiți?

-dispuși să învățați;

-dornici să vă perfecționați;

- focusați către performanță și rezultat;

- cu spirit antreprenorial( cei care riscă și câștigă);

- cu abilități de comunicare- integri și onești;

- cu sau fără experiență

- să aveți mașină personală, constituie un avantaj

Descrierea companiei

JUST IMOBILIARE

Oferim servicii de consultanță și intermediere imobiliară, fiind cel mai probabil prima și singura agenție din Cluj-Napoca care percepe un comision FIX, indiferent de preț.Astfel prețul serviciilor noastre este justificat, acest aspect reflectându-se și în parerea clienților noștri.

Dacă aceste principii rezonează cu dumneavoastrâ, suntem nerăbdători să vă întâlnim.

Pentru detalii apelați între orele 12-14.

Job adăugat 20 de zile în urmă pe jooble

Multumesc!