Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

202 din 356 posturile vacante

Aplicați direct

Consultant telefonic - colectare creante (limba italiana)

Compania: Cerved Credit Collection SpA
Oraș: Cluj-Napoca
Ocupație: Ocupare deplină, Ocupare temporară
Descrierea postului vacant

Cerințe:

  • italiana nivel mediu/avansat;
  • studii medii finalizate;
  • cunostinte de operare PC;
  • capacitate de comunicare si interactiune la telefon

Condiții:

  • program de munca flexibil part-time sau full-time
  • salariu fix (net), tichete de masa, bonusuri stimulante, decontare transport si asigurare medicala privata
  • cresterea salariului de incadrare, in functie de vechimea in cadrul societatii
  • training, cursuri de formare si oportunitate de a-ti crea o cariera in domeniu
  • teambuildinguri, petreceri anuale si alte activitati de motivare

Responsabilități:​

  • analiza dosarelor din gestiune
  • contactarea telefonica a rau-platnicilor si informarea asupra sumei restante
  • identificarea de solutii in vederea achitarii debitului
  • gestionarea eventualelor contestatii si documente venite de la rau-platnici

Job adăugat 15 zile în urmă pe jooble

Multumesc!