Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

80 din 104 posturile vacante

Aplicați direct

Infirmiere - Ingrijire batrani in azile

Compania: Fronterra Recruitment
Oraș: Marea Britanie
Ocupație: Ocupare deplină
Salariul: 1200 - 1500 €/luna
Descrierea postului vacant

Infirmiere - Ingrijire batrani in azile UK

Compania Fronterra Recruitment cu peste 16 ani de experienta in recrutarea de personal pentru Marea Britanie este in cautare de personal pentru colaboratorii sai, aziluri din sudul si centrul Marii Britanii.

  • Salariile sunt cuprinse intre 8 si 9.5 lire brut pe ora
  • Salariul net pe luna este de 1200 - 1400 lire pe luna
  • Cazarea costa 250 - 350 lire pe luna (utilitatile sunt incluse in pret)
  • Contractele de munca sunt full time.
  • Se incheie pe un an cu posibilitate de prelungire

Cerinte

  • Experienta in domeniu reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie deoarece angajatorul va ofera training amanuntit pentru a va putea duce la indeplinire cu succes sarcinile
  • Limba engleza la nivel conversational

Compania noastra nu percepe comision pentru serviiile oferite

Job adăugat 9 zile în urmă pe jooble

Multumesc!