Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

4 din 168 posturile vacante

Aplicați direct

Asistent medical generalist (m/f)

Compania: Continuous Connexions
Oraș: Germania
Ocupație: Ocupare deplină, Ocupare temporară
Salariul: 2500 - 3000 €/luna
Descrierea postului vacant

Oferim:

• Contract pe perioada nedeterminata ( norma intreaga sau part-time)

• Sarcini de munca interesante si responsabile intr-o echipa motivata si o clinica in continua dezvoltare

• Locul de munca se afla într-o regiune atractiva, cu o valoare de recreere ridicata si o varietate de posibilitati de excursii

• Standarde de munca si de ingrijire de inalta calitate

• O gama larga de oportunitati de calificare si dezvoltare

• O compensatie atragatoare (platile de Craciun si de vacanta) precum si un plan de pensii

• Atat programul de concedii cat si de garzi este respectat cu rigurozitate

• Servicii gratuite de gestionare a sanatatii precum si utilizarea gratuita a salii de fitnes si piscinii.

Cerinte:

  • Asistenti medicali generalisti care au studii postliceale sau universitare
  • Limba germana la nivelul minim B1
  • Sunteti responsabil, profesional si sociabil
  • Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi

Job adăugat 7 zile în urmă pe jooble

Multumesc!