Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

199 din 240 posturile vacante

Aplicați direct

Decorator florar

Compania: Talent Center
Oraș: Bucureşti, Sectorul 1
Ocupație: Ocupare deplină
Salariul: 1700 - 2000 lei/luna
Descrierea postului vacant

Responsabilitati:

· Vanzarea produselor firmei (flori, plante, accesorii pentru plante etc)

· Intretinerea plantelor din magazin

· Evidenta stricta a actelor de magazin si a banilor

· Evidenta stricta a stocului

· Elaborarea de comenzi catre sediu pentru intretinerea stocului

Cerinte:

· studii minime liceul

· experienta in vanzari pe orice alt domeniu

· afinitate pentru domeniul plantelor

· punctualitate, promptitudine, amabilitate in relatia cu clientii si colegii

· curatenie obligatorie atat personala cat si la locul de munca.

Beneficii:

· Se lucreaza in regim de program 12 cu 36 (o zi lucrata, una libera si un week-end full la doua saptamani)

· Carte de munca obligatoriu din prima zi cu beneficiile integral pe contract.

· Bonuri de masa

Job adăugat 28 de zile în urmă pe jooble

Multumesc!