Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

87 din 356 posturile vacante

Aplicați direct

Operator backoffice - limba italiana

Compania: Cerved Credit Collection SpA
Oraș: Cluj-Napoca
Ocupație: Ocupare deplină, Ocupare temporară
Descrierea postului vacant

Cerințe:

  • cunostinte medii de limba italiana (citit, scris, vorbit)
  • bune cunostinte de utilizare a calculatorului si a pachetului Microsoft Office
  • capacitate de concentrare si orientare spre atingerea obiectivelor zilnice, saptamanale si lunare
  • atentie la detalii / atentie distributiva
  • experienta in munca de backoffice sau in sectorul administrativ-contabil poate constitui un avantaj, dar nu este obligatorie

Condiții:

  • training si formare continua la locul de munca
  • contract pe perioada nedeterminata
  • oferta economica atractiva (salariu fix + tichete de masa + bonusuri pentru rezultate) ​- cresterea salariului de incadrare, in functie de vechimea in cadrul societatii
  • asigurare medicala privata
  • decontarea unei linii de transport in comun
  • teambuilding si petreceri anuale

Responsabilități:​

Hai sa faci parte din cele mai noi proiecte din cadrul departamentului de back-office - inregistrare, gestionare si monitorizare plati, documente, creare de rapoarte si statistici pentru clientii companiei. Toate aceste activitati se desfasoara intr-un mediu placut, ai parte de o echipa motivata si de oportunitati in ceea ce priveste cresterea profesionala.

Job adăugat 15 zile în urmă pe jooble

Multumesc!